Alanında tecrübeli ve yetenekli 220 personeli ile kaliteyi en üst seviyeye taşıyarak üretim yapmaktadır.

ÜRETİM ALANLARI MAKİNELERİMİZ FABRİKALARIMIZ

OTOMOTİV

Otomotiv sektörü, bugün çok rekabetçi bir endüstridir. Sektörün zorluklarından biri de plastiğe olan talebi karşılıyor olması gerekmektedir. Daha etkili stil, daha üstün güvenilirlik ve güvenlik, daha yüksek konfor, yakıt tasarrufu gibi talepleri karşılayabilmesi, çok yönlü ve esnek kullanımı sayesinde teknolojik yenilik ile tasarım özgünlüğüne imkan tanıması, araç üretim ve kullanım maliyetini azaltması, geri dönüşümü kolay bir malzeme olmasına bağlı olarak çevre dostu nedeniyle otomotiv sektöründe plastik hammadde kullanımı her geçen gün artmaktadır.

BEYAZ EŞYA

Plastikler, her geçen gün beyaz eşya sektöründe kendisine daha geniş kullanım alanı bulmaktadır. Yaratıcı ürün ve trend bilgilerimizi tasarım ve mühendislik çalışmalarımız ile birleştirip hafif,estetik, dayanıklı, düşük maliyetli ve çevre dostu ürünleri sizlerin istekleri doğrultusunda tamamlayıp hizmetinize sunuyoruz.

ELEKTRİK

Plastikler, yangına ve ısıya karşı dayanım, estetik, tasarım kolaylığı, üretilebilirlik, düşük maliyet ve geri dönüşüme uygunluk gibi öne çıkan özellikleri sayesinde mühendislik plastikleri elektrik-elektronik sektöründe geniş kullanım alanı bulmaktadır. Elektrik-elektronik sektörünün kalite, kapasite ve teknik beklentilerine uyacak şekilde tasarlanıp üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

MOBİLYA

Plastik kullanımı mobilya alanında artmaktadır. Plastiklerin tercih edilmesinde ki nedenlerin başında dayanıklılık, estetik, tasarım kolaylığı, üretilebilirlik, düşük maliyet ve geri dönüşüme uygunluk gibi öne çıkan özellikler geliyor. Bu özellikler sayesinde mobilya sektöründe kullanım alanı bulmaktadır. Mobilya sektörünün ürün çeşitliliği, kolaylıkla sterilize edilebilmesi, esneklik potansiyeli, düşük maliyeti, hafifliği, dayanıklılığı, diğer malzemelerle uyumu, şeffaflık ve çevreci standartlarına uyacak şekilde tasarlanıp üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

MEDİKAL

Medikal ve Sağlık endüstrisinde kullanılan tıbbi araç ve gereçler aşırı titizlik gerektiren malzemelerden yapılmalıdır. Plastiğin kullanılma sebeplerinin en önemlileri: ürün çeşitliliği, kolaylıkla sterilize edilebilmesi, esneklik potansiyeli, düşük maliyeti, hafifliği, dayanıklılığı, diğer malzemelerle uyumu, şeffaflığıdır. Ayrıca diğer malzemelere göre çevreye daha az veren çevre dostu ürünlerdir.

MAKİNELERİMİZ